Kaip išvystyti drabužių pardavimo verslą?

Nepriklausomai nuo to, kokioje pramonės šakoje dirbate, vienas iš svarbiausių sėkmės elementų yra žinoti, kaip pirkti pigiai ir parduoti brangiai. Jei ketinate pradėti savo mažmeninės prekybos drabužiais verslą, turite susipažinti su tuo, kaip gauti kuo geresnes savo prekių kainas, kad užtikrintumėte, jog yra daug vietos pelnui. Geriausia rinktis rubai urmu, ir nors procesas iš pradžių gali atrodyti sudėtingas, iš tikrųjų tai gana paprasta.

Kuo unikalesnė jūsų niša, tuo didesnė tikimybė, kad jums pasiseks. Jei atidarote fizinę parduotuvę, atidžiai stebėkite savo miesto drabužių parduotuves ir nustatykite, ko trūksta. Jei yra keletas parduotuvių, skirtų moterims ir vaikams, geriausia būtų įsteigti vyriškų drabužių parduotuvę. Net jei parduodate internetu, vis tiek galite rasti nepakankamai aptarnaujamų rinkų.

Vis dėlto atminkite, kad jūsų niša turi būti kažkas, kas jums patinka. Jei nesate tas, kuriam ypač patinka leisti laiką su mažais vaikais, pavyzdžiui, vietinio drabužių butiko vaikams atidarymas tikriausiai nėra geriausias jūsų pasirinkimas. Svarbu, kad jūsų verslas jums teiktų malonumą, taip pasieksite itin gerų rezultatų.

Raskite nišą

Kaip minėta anksčiau, susidursite su didele konkurencija, jei nuspręsite pradėti savo drabužių verslą. Kaip ir minėjome, geriausias būdas išsiskirti iš konkurentų yra rasti nišą. Galų gale, jei bandote parduoti tuos pačius dalykus kaip kažkas kitas, jau turintis savo verslą, vartotojai turi labai mažai priežasčių pirkti iš jūsų. Tokiu atveju jums padėtų reklama. Tiek reklama internete, tiek reklama iš lūpų į lūpas padėtų jūsų verslui išpopuliarėti, tačiau tai vyktų daug greičiau, jei pasirinktumėte tinkamą nišą.

Pagalvokite apie savo tikslinę rinką ir drabužių tipus, kuriuos norėtumėte parduoti. Ar ketinate pasirūpinti vyrais? Moterimis? Vaikais? Ar norėtumėte taikyti į paauglių rinką? O gal norėtumėte parduoti senyvo amžiaus žmonėms. Nišos radimas užtikrins sklandų verslą, didesnes pajamas ir sėkmę.

Teisiniai klausimai taip pat labai svarbūs

Prieš pradedant bet kokį verslą, reikia išspręsti teisines problemas. Būtų puiku, jei galėtume tiesiog įkurti parduotuvę, pradėti prekiauti prekėmis ir pasilikti visą pelną, bet, deja, tai nėra taip paprasta. Pirmiausia turite įsitikinti, kad verslas yra teisėtas ir visi reikalingi mokesčiai bus sumokėti. Siūlome pasikonsultuoti su vietiniais teisininkais, kaip užtikrinti skaidrų ir tvarkingą verslą.

Pradėkite ieškoti didmenininkų

Iki šiol turėtumėte turėti tvirtą savo tikslinės rinkos idėją, kuri padės jums priimti sprendimus dėl pirkimo. Turint šią informaciją, laikas pradėti ieškoti didmenininkų. Darbas su didmeniniais tiekėjais gali atrodyti šiek tiek bauginantis, kai tik pradedate, nes kokybiški drabuziai urmu – ne visiems lengvai randamas dalykas. Yra daug informacijos, kurią reikia apdoroti, ir kaip visiškai naujas smulkaus verslo savininkas, galite jaustis netinkamas tarp kitų pirkėjų, kurie turi daugiau žinių ir patirties.

Mažmeninės prekybos pasaulyje santykiai yra svarbiausi. Dėl šios priežasties norėsite skirti daug laiko ne tik didmenininkų paieškai, bet ir prasmingų santykių su jais kūrimui. Kuo daugiau investuosite į savo santykius, tuo daugiau didmenininkas norės su jumis bendradarbiauti, kad jūsų verslo svajonės išsipildytų. Net jei nesate didžiausias jų pirkėjas, jiems patiks dirbti su jumis, jei būsite malonūs, nuoseklūs ir, žinoma, laiku sumokėsite sąskaitas. Interneto dėka dabar rasti didmenininkų yra daug lengviau nei prieš 20 ar daugiau metų. Paprasta paieška internete duoda tūkstančius rezultatų. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų užsakymo procesas būtų kuo paprastesnis. Ieškodami papildomų didmenininkų, galite ieškoti tiekėjų, atstovaujančių keliems drabužių prekių ženklams, arba ieškoti didmeninių konkrečių prekių ženklų galimybių.

Prekių kainos

Kai jūsų didmeniniai užsakymai pradeda veikti, laikas įkainoti savo prekes. Daugeliui žmonių tinkamų kainų nustatymas yra sunkiausia mažmeninės prekybos verslo dalis. Jei prekės bus per brangios, potencialūs pirkėjai gali būti atidėti ir galiausiai pirkti iš vieno iš jūsų konkurentų. Jei imsite per mažą mokestį, rizikuojate neuždirbti pakankamai pelno pragyvenimui. Kainos gali padaryti jūsų verslą ar jį sugriauti, todėl svarbu tai padaryti teisingai.

Nustatant kainas, reikia atsižvelgti į kitus veiksnius, pvz., Pridėtines išlaidas, tikslinę auditoriją ir pan. Taip pat galite apsvarstyti konkurentų kainas, kad pajustumėte kaina, kurią rinka palaikys. Jei planuojate parduoti individualius drabužius, taip pat turite atsižvelgti į pritaikymo reikmenų kainą ir kiek laiko reikia kiekvienam kūriniui sukurti.

Taip pat, vertėtų įskaičiuoti ir reklamos išlaidas, jei ketinate prekiauti internetu – ir pardavimų platformos išlaidas. Prieš pradedant mažmeninės prekybos drabužiais verslą, vertėtų turėti omenyje, kad galimos ir netikėtos išlaidos. Nauji drabuziai urmu, kuriuos tiekia „Ramsiga“ užtikrins, kad prekių kainų ir kokybės santykis būtų itin geras. Tokie drabužiai galės būti parduodami didesne kaina, nei įprastai, o jūsų klientai bus patenkinti.

Jūsų biudžetas verslui

Pradedant mažmeninės prekybos drabužiais verslą, svarbu nusistatyti biudžetą, skiriamą tiek prekių pirkimui, tiek reklamai ar fizinės parduotuvės atidarymui. Pasiruoškite, kad pradžioje išlaidų gali būti tikrai nemažai, todėl biudžetas neturėtų būti menkas. Pigiausias variantas kurti drabužių parduotuvę internete. Tokiu atveju, jums kainuos tik patys drabužiai, elektroninė parduotuvė (nors yra ir nemokamų platformų, kur galite parduoti, pavyzdžiui, Facebook), reklamos kaštai bei jūsų laikas. Kaip ir minėjome prieš tai, svarbu suskaičiuoti visas galimas išlaidas, kad galėtumėte tiksliau nustatyti reikiamą biudžetą verslui pradėti.

Užsienio drabužių tiekėjų trūkumai

Prekių užsakymo iš užsienio trūkumai yra ilgesnis pristatymo laikas, nes dauguma šių gamintojų yra Kinijoje. Produkto pristatymas jūsų klientui Šiaurės Amerikoje užtruks ilgiau. Kartais galite susidurti ir su muitinės problemomis. Negalėsite asmeniškai aplankyti gamintojų, bent jau ne pigiai. Produktų patikrinimas gali būti didelis vargas, jei ne didelė problema. Kultūriniai skirtumai ir kalbos barjerai gali sukelti jums daugiau klaidų, klaidų ir galvos skausmo. Todėl, patariame partnerių ieškoti kuo arčiau jūsų, kad išvengtumėte šių nemalonumų.“ Ramsiga“ drabužius didmena tiekia tiek internetu, tiek atvykus į vieta. Visuomet užtikrina aukštą drabužių kokybę bei profesionalų aptarnavimą. Įmonės tiekiami drabuziai urmu tikrai pateisins ir net viršys jūsų lūkesčius, todėl galėsite rūpintis kitais verslo aspektais.

Užsisakykite drabužiai urmu ir pradėkite savo drabužių verslą šiandien!

Nesvarbu, ar svajojate dirbti visą darbo dieną ar tik ieškote būdo, kaip laisvu laiku papildyti esamas pajamas, drabužių verslo pradžia perkant didmeniniais kiekiais, galėtų būti sprendimas. Didmeninė prekyba ne visada reiškia, kad vienu metu reikia užsisakyti šimtus vienetų. Tiesą sakant, galite gauti puikias didmenines kainas už daug mažesnius kiekius. Tai leidžia pradėti drabužių verslą iš beveik bet kokio biudžeto.

Vienas iš pagrindinių verslo nuomininkų yra „pirkti pigiai ir parduoti brangiai“. Drabužių mažmeninės prekybos verslas nesiskiria. Jei norite pradėti drabužių verslą, didmeninė prekyba yra geriausias būdas pirkti už mažiausią kainą, todėl galite pridėti savo antkainį ir tada parduoti savo prekes, kad gautumėte deramą pelną.

Mes neturime jokių specialių reikalavimų pirkėjams ir siūlome daug produktų be minimalaus užsakymo kiekio. Apsilankykite mūsų svetainėje šiandien ir raskite tai, ko reikia jūsų verslui pradėti!